ARTI
Hakkımızda İşlerimiz Bize Ulaşın
 

Port Bodrum Yalıkavak


Marina ve Yat Limanları 

ARTI Proje marinalar konusunda Türkiye'nin en tecrübeli mühendislik ve müşavirlik firmalarından biridir. Tecrübemiz uzun yıllardır deniz yapıları tasarım ve projelendirmesinde kazanılmış deneyimler yanında, özel Yatırımcılara inşaat ve işletme aşamalarında verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinde edinilmiş geniş pratik bilgiye de dayanmaktadır.  

Marinaların planlanma aşamasında fizibilite çalışmalarından başlayarak, imar izinleri aşamasına, uygulama projelerinin hazırlanması ve onaylanmasına, ÇED çalışmalarına, ekipman seçimine, inşaatın tamamlanıp marinanın hizmete alınmasına kadar geçen süreçte pek çok konuda Yatırımcı'lara hizmet veriyoruz. 

Bu hizmetlerimizden bugüne kadar hem kamu İdareleri hem de yerli ve yabancı özel sektör Yatırımcıları onlarca marina projesinde yararlandılar. 

Bir marinanın ticari başarıyı yakalayabilmesinin, öncelikle doğru "konsepte" yani fikre dayanmasına, doğru planlanıp, doğru projelendirilmesine, doğru inşaa edilip, doğru ekipmanlarla donatılmasına bağlı olduğunu biliyoruz. 

Marina mühendisliği ve işletmeciliği konusunda dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden ARTI Proje, Yatırımınızdaki doğruları bulmanıza yardımcı olmak üzere hizmete hazırdır.

Marina ve Yat Limanları

 Kaş Marina

 Ece Marina, Fethiye 

 Port Göcek

 Mimarsinan Yat Limanı

Limanlar ve İskeleler
Boru Hatları